OBLASTNÍ VÝSTAVA NO V HORNÍ SUCHÉ  11. ZÁŘÍ 2010

ROZHODČÍ: JAN STEBEL

 

Veteránky

V 1   BETSY FAUSTUS MORAVIA

       (Sirk v. Wildsteiger Land x Zina Ornis – Bohemia)

 

Veteráni

V 1   XANDI ANREBRI

       (Torro Hartis CS x Terezka Anrebri)

 

Dorost feny

VN 1 XIRA GARD BOHEMIA

       (Kanes Dany Kvet x Biggi Gard Bohemia)

VN 2 FANTASIE AVAX HOF

            (Joker v. Eichenplatz x Dion Avax Hof)

VN 3 LAKY BRI-JACK

            (Indo Starý Samotár x Barka Sadeckie Lachy)

VN 4 POLY ŠTÝRSKÝ DVŮR

            (Odix Vitaxis x Sindy Hartis Bohemia)

VN 5 PENNY ŠTÝRSKÝ DVŮR

            (Odix Vitaxis x Sindy Hartis Bohemia)

 

Dorost psi

VN 1 XANDY GARD BOHEMIA

       (Kanes Dany Kvet x Biggi Gard Bohemia)

VN 2 LEXUS BRI-JACK

       (Indo Starý Samotár x Barka Sadeckie Lachy)

 

Mladé feny

VD 1, VT   FERRARI SLEZIN LOVAN

              (Queno Framato Rolau x Waša Slezin Lovan)

VD 2        TRINITA Z HENMONU

                        (Igor Lonadard x Manon z Henmonu)

VD 3        SANIKO Z HENMONU

                        (Baquero a. Wattenscheid x Naomi z Henmonu)

VD 4        JOSEFINA MIRTAN BOHEMIA

                        (Indo Starý Samotár x Gába Mirtan Bohemia)

 

Mladí psi

VD 1, VT   VANTOR GARD BOHEMIA

              (Garp z Lintichu x Imunny Schreidon)

VD 2        SAZKO ILUZE

                        (Baquero a. Wattenscheid x Dáma Extra Namelev)

VD 3        GARRY BOHEMIA JITES

                        (Esco Vitaxis x Unesca v. d. Grafschaft Mark)

VD 4        MAX STŘÍBRNÁ STUDÁNKA

                        (Luk Anrebri x Vanessa Anrebri)

VD 5        PIERO ALMETT

                        (Ero Saurus Slovakia x Cornavin Margo)

VD 6        ISSO KERAJ

                        (Jimbeam v. Talka Marda x Befane z Heranovy vily)

 

Dospívající feny

VD 1, VT   ZAIRA REDOX

             (Zamp v. Thermodos x Marit Redox)

VD 2        OXA ŠTÝRSKÝ DVŮR

                        (Orno Rumina Bohemia x Enny Dollby Bohemia)

VD 3        NESSI ŠTÝRSKÝ DVŮR

                        (Baquero a. Wattenscheid x Sindy Hartis Bohemia)

VD 4        HAGA MOJ KAPRYS

                        (Ajax v. Rohnsaler x Kathie Moj Kaprys)

VD 5        ZITA MORAVIA GO-HA

                        (Quido Traho x gina Ja-Iv-To)

 

Dospívající psi

VD 1, VT   ERIK Z JOZ-DUNU

             (Sancho v. Spitalfeld x Bessy z Joz-Dunu)

VD 2             GERRY OD ŘEKY LUČINY

             (Excel Schreidon x Dafnie od Řeky Lučiny)

 

Pracovní feny

V 1, OV, VT  HONEY HISZPANSKIE SREBRO

                            (Canses v. Suentelstein x Chany Gard Bohemia)

V 2            BARKA SADECKIE LACHY

                            (Yukon v. Klostermoor x Tina v. Haus Galli)

V 3            XORA ADVIL

                            (Indo Starý Samotár x Rufi Advil)

V 4            QUEEN Z FOLINKU

                            (Dargo z Folinku x Anyka z Folinku)

V 5            JULIE BEDNAJZER

                            (Daymon z Lintichu x Elis Bednajzer)

 

Pracovní psi

V 1, OV, VT  HARDY GARD BOHEMIA

                (Apolo Gard Bohemia x Flinta Gard Bohemia)

V 2            CHARON MIRTAN BOHEMIA

                            (Cando v. Steffen Haus x Quana Hartis Bohemia)

V 3            DEUS LONADARD

                            (Esco Vitaxis x Monica Lonadard)

V 4            FILL SALIVEN

                            (Uran Hartis Bohemia x Wivian v. Ritterberg)

V 5            LUK ANREBRI

                            (Arak v. Frankengold x Julie Anrebri)

V 6            NASKO VITAXIS

                            (Scott a. Agrigento x Warinka Vitaxis)

V 7            BRUCE ABIDES

                            (Indo Starý Samotár x Feja Daxis)  

                           

Zdroj: slezinlovan.sweb.cz