VÝSLEDKY BSZS BRAUNSCHWEIG

OFICIÁLNÍ FOTOGALERIE

Úspìchy èeských vystavovatelù: Cassy Zdekra - SG 81 - mladé feny
Clay Zdekra - SG 95 - mladí psi
Xaba z Agíru Bohemia - SG 71 - dospívající feny
Ingo Moravia Kar - Mi - SG 68 - dospívající psi
Xantos z Agíru Bohemia - SG 92 - dospívající psi
Xaly z Agíru - SG 81 - dospívající feny
Ambra z Gargamellu - V 113 - pracovní feny


PRACOVNÍ PSI / WORKING MALES/ GEBRAUCHSHUNDKLASSE RÜDEN

VA 1 Pakros d´Ulmental
(Bax Luisenstrasse x Karma Ochsentor)
VA 2 Quenn vom Löher Weg
(Uran v. Moorbeck x Elsa v. Kuckucksland)
VA 3 Dux de Cuatro Flores
(Hill v. Farbenspiel x Lina v. Arminius)
VA 4 Vegas du Haut Mansard
(Pakros d´Ulmental x Rangoon Haut Mansard)
VA 5 Orbit vom Hühnegrab
(Yasko Farbenspiel x Pirie Haus Dexel)
VA 6 Nando vom Gollenweiher
(Yello St.-Michaels-Berg x Zindy Bierstadter Hof)
VA 7 Ingodds Agassi
(Ghandi Arlett x Ingodds Nodessa)
VA 8 Odin vom Holtkämper Hof
(Yak Frankengold x Riska Holtkämper See)
V 1 Yimmy v. Contra
(Larus Batu x Leah Contra)
V 2 Aron della Terra dei Forti
(Mack Aducht x Alina)
V 3 Negus vom Holtkämper See
(Zamp Thermodos x Raica Holtkämper See)
V 4 Quantum vom Fiemereck
(Rocky Haus Tepferd x Rabea Fiemereck)
V 5 Uran von der Wilhelmswarte
(Dux Cuatro Flores x Luci Feuermelder)
V 6 Bazi von der Urbecke
(Quando Sofienwald x Ertha Urbecke)
V 7 Yerom vom Haus Salihin
(Mark Schwalmbergtal x Heksa Werther-Mühle)
V 8 Djenges Kahn v. Sante's Home
(Maffay Arminius - Bibi Arline)
V 9 Ilbo vom Holtkämper See
(Yak Frankengold x Edna Holtkämper See)
V 10 Kalli von der Werther-Mühle
(Erasmus Noort x Dolli Werther-Mühle)
V 11 Solo vom Team Fiemereck
(Nero Nöbachtal x Zala Fiemereck)
V 12 Tor die Casa Nobili
(Marko Valcuvia x Dea Casa Nobili)
V 13 Andrjuscha van Noort
(Hill Farbenspiel x Endrefalva Chicoletti)
V 14 Hannibal vom Stieglerhof
(Hill Farbenspiel x Xena Stieglerhof)
V 15 Ghandi vom Baronenwald
(Abson Thermodos x Nara Baronenwald)
V 16 Astana Alfons
(Mentos Hühnegrab x Fina Langenbungert)
V 17 Irok Karanberg
(Baru Haus Yü x Rosel Karanberg)
V 18 Xenon vom Quartier Latin
(Karat's Yoker x Germany Bierstadter Hof)
V 19 Tiras vom Roten Feld
(Yello St.-Michaels-Berg x Sindy Roten Feld)
V 20 Yenno vom Hühnegrab
(Larus Batu x Betty Hühnegrab)
V 21 Jumbo di Zenevredo
(Janos Noriswand x Gilda Casa Mary)
V 22 Franjo vom Lehnhof
(Stenley Lehnhof x Orla Feuermelder)
V 23 Digger vom Elzmündungsraum
(Zamp Thermodos x Xantia Elzmündungsraum)
V 24 Wilson von der Schnuckenweide
(Hannibal Stieglerhof x Ornella Schnuckenweide)
V 25 Zapp vom Eichenplatz
(Pakros Ulmental x Flora drei Wieken)
V 26 Taboo vom Nordteich
(Idol Holtkämper Hof x Kelli Overledingerland)
V 27 Losso vom Schloß Weitmar
(Quantum Arminius x Jäcci Schloß Weitmar)
V 28 Arex vom Herbramer-Wald
(Timo Berrekasten x Wendi silbernen Tanne)
V 29 Naxos vom Holtkämper See
(Zamp Thermodos x Raica Holtkämper See)
V 30 Wodin vom Holtkämper See
(Idol Holtkämper Hof x Roma Holtkämper See)
V 31 Merlin vom Osterberger-Land
(Nero Nöbachtal x Mirka Osterberger-Land)
V 32 Norik dei Colli Storici
(Aiko Goldenen Zweig x Bonnie Burg Reichenstein)
V 33 Rombo vom Silberhals
(Karat's Yoker x Angie Silberhals)
V 34 Yukon von der Bastillie
(Hill Farbenspiel x Merrya Vallendarer Höhe)
V 35 Mischaland's Joaqin
(Flipp Arlett x Mischaland's Jette)
V 36 Rocco von der Fichtenspitze
(Ghandi Arlett x Felia Fichtenspitze)
V 37 Eros delle Antiche Muse
(Dux Cuatro Flores x Oxia Val Calore)
V 38 Karat's Fedor
(Aiko Goldenen Zweig x Karat's Olly)
V 39 Matscho vom Hasenborn
(Marko Valcuvia x Cessna Hasenborn)
V 40 Shirkan vom Schloß Rügland
(Leon Schloß Rügland x Alexa Moorbeck)
V 41 Yambo von der Radsieksbeeke
(Nero Nöbachtal x Molly Wolfratshausen)
V 42 Pegasus von Aducht
(Erasmus Noort - Yelly Aducht)
V 43 Look vom Hawelkaweg
(Nicos Leithawald - Wanda Haus Stoppacher)
V 44 Adel du Val D'Anzin
(Erasmus Noort - Texane Domaine du Val d'Aulnoy)
V 45 Mexx von Aurelius
(Baru Haus Yü - Jasmina Aurelius)
V 46 Wallace v. Holtkämper See
(Idol v. Holtkämper Hof x Roma Holtkämper See)
V 47 Yappo v. d. Kahler Heide
(Mischale v. d. Kahler Heide x Shanda v. d. Kahler Heide)
V 48 Castor v. Emkendorfer Park
(Aiko vom Goldenen Zweig x Laura vom Emkendorfer Park)
V 49 Ipps v. Nordlandzwinger
(Ghandi v. Arlett x Erna vom Nordlandzwinger)
V 50 Nolte v. Messina
(Orbit v. Tronje x Jessi v. Messina)

DALŠÍ POØADÍ POUZE JMENOVITÌ


PRACOVNÍ FENY / WORKING FEMALES/ GEBRAUCHSHUNDKLASSE HÜNDINNEN

VA 1 Gina vom Aquamarin
(Fedor Gelingenstrasse x Hanka Türkenkopf)
VA 2 Pania dell' Alto Pino
(Zamp Thermodos x Sally Alto Pino)
VA 3 Häsel vom Streek
(Whisky Bierstadter Hof x Jacky Zomerdijkslanden)
VA 4 Yasmin v. Nieuwlandshof
(Erik Ehrenfeste x Yelena Fossombrone)
VA 5 Lana von der Zenteiche
(Stano Hasenborn x Xana Zenteiche)
VA 6 Benny d´ Ulmental
(Ghandi Arlett x Sissi Real Favorita)
VA 7 Anika van de Herdersfarm
(Euro Media x Nina Herdersfarm)
VA 8 Delma vom Trompetersprung
(Uno Trompetersprung x Ronja Bottroper Grenze)
VA 9 Chiara vom Steffen Haus
(Zamp Thermodos x Holly Maleiche)
V 1 Nadja von der Zenteiche
(Zamp Thermodos x Daggi Cuatro Flores)
V 2 Viva von der Hopfenhalle
(Zeppo Klebinger Schloß x Chandra Arline)
V 3 Lyra v. Radhaus
(Pakros d´Ulmental x Waldorana Lütschetal)
V 4 Chanel degli Achei
(Zamp Thermodos x Fenia Achei))
V 5 Andra aus Wattenscheid
(Hill Farbenspiel x Aika Sachsenwappen)
V 6 Yola de al Malaki
(Karat's Yoker x Pepsi Malaki)
V 7 Biene vom Valtenberg
(Orpheus Kräuterwiese x Abby Schmetterholz)
V 8 Daphne vom Elzmündungsraum
(Zamp Thermodos x Xantia Elzmündungsraum)
V 9 Lea d' Ulmental
(Parko Ulmental x Benny Ulmental)
V 10 Vanta Cite D'Emeraude
(Tesco Parilly x Otane Cite D'Emeraude)
V 11 Celin vom Suentelstein
(Nicos Leithawald x Rimini Suentelstein)
V 12 Esta von der Dammer Schweiz
(Erasmus Noort x Vlena Lärchenhain)
V 13 Orka von der Freiheit Westerholt
(Dux Cuatro Flores x Greta Freiheit Westerholt)
V 14 Clarissa Blue-Iris
(Silvio Collines du Boischaut x Tracy Blue-Iris)
V 15 Osaka von der Noriswand
(Erasmus Noort x Clia Noriswand)
V 16 Nannila von der Freiheit Westerholt
(Pakros d´Ulmental x Frizi Freiheit Westerholt)
V 17 Ocean v.d. Lentfert Hoeve
(Idol Holtkämper Hof x Brandy Lentfert Hoeve)
V 18 Chantal vom Emkendorfer Park
(Aiko Goldenen Zweig x Laura Emkendorfer Park)
V 19 Kurina von der Urbecke
(Zamp Thermodos x Ertha Urbecke)
V 20 Godalis Quenna
(Quenn Löher Weg x Farina Noriswand)

DALŠÍ POØADÍ POUZE JMENOVITÌ


DOSPÍVAJÍCÍ PSI / MIDDLE CLASS MALES/ JUNGHUNDKLASSE RÜDEN

SG 1 Godalis Tino
(Quenn Löher Weg x Ussi Buchonia)
SG 2 Sony vom Heinrichplatz
(Dux Cuatro Flores x Ghana Heinrichplatz)
SG 3 Tyson vom Köttersbusch
(Quenn Löher Weg x Romina Köttersbusch)
SG 4 Tuareg von Bad-Boll
(Yanox Bad-Boll x Fanny Val del Lambro)
SG 5 Pango von der Burg Reichenstein
(Nando Gollerweiher x Helge Burg Reichenstein)
SG 6 Piron von der Kahler Heide
(Yappo Kahler Heide x Eskada Kahler Heide)
SG 7 Arak de la Ferme Malgre L'eau
(Zamp Thermodos x Tendrina Ferme Malgre L'eau)
SG 8 Kwantum vom Klostermoor
(Zamp Thermodos x Hanni Waldgraben)
SG 9 Rocky vom Feuermelder
(Sven Zellergrund x Orla Feuermelder)
SG 10 Xaro dei Monti della Laga
(Gustl Monti della Laga x Lucy Toraja)
SG 11 Jakas Garliavietis
(Ken Elzmündungsraum x Gambi Garliavietis)
SG 12 Nilo dei Verdi Colli
(Ken Elzmündungsraum x Aika Verdi Colli)
SG 13 Wesley von Descharo
(Zeppo Klebinger Schloß x Romina Hopfenhalle)
SG 14 Magnum zum Kolbenguß
(Quenn Löher Weg x Helen Kolbenguß)
SG 15 Vimo von Regina Pacis
(Quenn Löher Weg x Atrice Regina Pacis)
SG 16 Ux vom Schloß Rügland
(Leon Schloß Rügland x Alexa Moorbeck)
SG 17 Roy Terrae Lupiae
(Zlatko Arminius x Remi Rione Antico)
SG 18 Ilka's Strolch
(Bravos Steffen Haus x Godalis Hela)
SG 19 Marko von der Schwarzen Ach
(Ilbo Holtkämper See x Inka Schwarzen Ach)
SG 20 Markus vom Status quo
(Quenn Löher Weg x Queeny Malchower Aue)

DALŠÍ POØADÍ POUZE JMENOVITÌ


DOSPÍVAJÍCÍ FENY / MIDDLE CLASS FEMALES/ JUNGHUNDKLASSE HÜNDINNEN

SG 1 Ronja vom Haus Burow
(Esko Dänischen Hof x Merci Haus Burow)
SG 2 Irina von Frutteto
(Ken Elzmündungsraum x Uffi Fiemereck)
SG 3 Gloria vom Valtenberg
(Hannibal Stieglerhof x Tessa Schmetterholz)
SG 4 Pola von der Zenteiche
(Hannibal Stieglerhof x Donna Zenteiche)
SG 5 Omira von der Noriswand
(Idol Holtkämper Hof x Narusha Noriswand)
SG 6 Vina v.d. Alma Mater
(Esko Dänischen Hof x Maja Alma Mater)
SG 7 Zaira v. Rumbachtal
(Quenn Löher Weg x Usa Rumbachtal)
SG 8 Hagadahls Wanda
(Bravos Steffen Haus x Hagadahls Joline)
SG 9 Vivian v. Zellwaldrand
(Zamp Thermodos x Melinda Niemberger Eck)
SG 10 Jade v.d. Zomerdijkslanden
(Orbit Hühnegrab x Jacky Zomerdijkslanden)
SG 11 Godalis Taira
(Quenn Löher Weg x Ussi Buchonia)
SG 12 Enjali v. Bierstadter Hof
(Nando Gollerweiher x Nesta Bierstadter Hof)
SG 13 Tinka v. Köttersbusch
(Quenn Löher Weg x Romina Köttersbusch)
SG 14 Muschka Karanberg
(Quentin Karanberg x Yasmin Karanberg)
SG 15 Quiny v. Arnsberger Klosterberg
(Quenn Löher Weg x Vanessa Bonewie)
SG 16 Afra v. Asics
(Eros Cerza x Nera Tessitore)
SG 17 Isa v. Holtkämper Hof
(Odin Holtkämper Hof x Callas Externstein)
SG 18 Trimpy v. Osterberger-Land
(Zamp Thermodos x Mirka Osterberger-Land)
SG 19 Zicke v. Hanneß
(Pakros d´Ulmental x Vienchen Hanneß)
SG 20 Ultri v. Zellwaldrand
(Tabo Zellwaldrand x Karla Zellwaldrand)

DALŠÍ POØADÍ POUZE JMENOVITÌ


MLADÍ PSI / YOUNG MALES/ JUGENDKLASSE RÜDEN

SG 1 Panjo vom Kirschental
(Quantum Arminius X Tinkie Kirschental)
SG 2 Furbo degli Achei
(Quenn Löher Weg X Fenia Achei)
SG 3 Gio vom Frankengold
(Ingodds Agassi X Daggi Frankengold)
SG 4 Xaro v. b. Harten
(Zamp Thermodos X Anta Harten)
SG 5 Belisar von Aurelius
(Vegas Haut Mansard X Pippi Wildsteiger Land)
SG 6 Yabax von Bad-Boll
(Baran Bad-Boll X Quwis Bad Wäldle)
SG 7 Bruno du Val D'Anzin
(Bravos Steffen Haus X Tabata Val D'Anzin)
SG 8 Atos dell' Alto Pino
(Odin Holtkämper Hof X Sara Alto Pino)
SG 9 Gildo Dogshof
(Quantum Arminius X Zensi Gim-A)
SG 10 Repitition Heiko
(Zidan Grabfeldgau X Kamilla Römerland)
SG 11 Nick vom Holtkämper Hof
(Arko Butjenter Land X Orbi Holtkämper See)
SG 12 Tito v. Liparija
(Yanox Bad-Boll x Marit Liparija)
SG 13 Lingo vom Schornfelsen
(Diego Schornfelsen x Endrefalva Shalome)
SG 14 Karat´s Oliver
(Karat's Yoker x Snested Jackie)
SG 15 Visum von der Fürstenperle
(Yanox Bad-Boll x Aike Gigelsfelsen)
SG 16 Team Paka's Hix
(Arko Butjenter Land x Team Paka's Daria)
SG 17 Mambo Feetback
(Timo Fixfrutta x Wanesa Splitberg)
SG 18 Dean vom Karlsfelder Hof
(Vegas Haut Mansard x Queen Hause Monika)
SG 19 Sado von der Ostfriesischen Thingstätte
(Odin Holtkämper Hof x Mirka Ostfriesischen Thingstätte)
SG 20 Elmo vom Hühnegrab
(Zamp Thermodos x Ofi Hühnegrab)

DALŠÍ POØADÍ POUZE JMENOVITÌ


MLADÉ FENY/ YOUNG FEMALES/ JUGENDKLASSE HÜNDINNEN

SG 1 Paula vom Gut Lethe
(Negus Holtkämper See x Ondra Gut Lethe)
SG 2 Birdy du Domaine du Parc
(Vegas Haut Mansard x Any Domaine du Parc)
SG 3 Ussi von Pallas Athene
(Vegas Haut Mansard x Tigra Maibuchen)
SG 4 Jana von der Plassenburg
(Vegas Haut Mansard x Daggi Cuatro Flores)
SG 5 Zenzi vom Zellergrund
(Idol Holtkämper Hof x Kindi Trienzbachtal)
SG 6 Rimini von der Zenteiche
(Vegas Haut Mansard x Kelly Zenteiche)
SG 7 Dara vom Murrtal
(Pakros d´Ulmental x Chica Baiertalerstraße)
SG 8 Saki von der Ostfriesischen
(Odin Holtkämper Hof x Mirka Ostfriesischen Thingstätte)
SG 9 Visa von Bad-Boll
(Quenn Löher Weg x Diva Badsee)
SG 10 Jacky vom Thermodos
(Zamp Thermodos x Mira Zellergrund)
SG 11 Kara von der Bertenau
(Dux Cuatro Flores x Palme Feldle)
SG 12 Mara aus Wattenscheid
(Zamp Thermodos x Piera Wattenscheid)
SG 13 Darling vom Frankengold
(Vegas Haut Mansard x Fanny Frankengold)
SG 14 Dolli vom Karlsfelder Hof
(Vegas Haut Mansard x Queen Hause Monika)
SG 15 Vienna vom Heinrichplatz
(Ingodds Agassi x Ghana Heinrichplatz)
SG 16 Veijona von der Fürstenperle
(Yanox Bad-Boll x Aike Gigelsfelsen)
SG 17 Xindy vom Zirndorfer Gauner
(Dux Cuatro Flores x Xenta Thermodos)
SG 18 Dola vom Bergmannshof
(Arex Panoniansee x Olympia Fürstenberg)
SG 19 Faye v. Santamar
(Pakros Ulmental x Nordblick's Lycka)
SG 20 Eva della Valcuvia
(Tor Casa Nobili x Isa Achei)

DALŠÍ POØADÍ POUZE JMENOVITÌ